Fondacija Ana i Vlade Divac i NCR Fondacija, u saradnji sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i Centrom za promociju nauke, a u okviru projekta „Podrška STEAM obrazovanju u srednjim školama" raspisala je konkurs za srednje škole sa teritorije Republike Srbije.

Na konkurs „Podrška STEAM obrazovanju u srednjim školama" stigle su 134 prijave

Na konkursu na koji je stiglo ukupno 134 prijave će biti podržano pet srednjih škola sa teritorije Republike Srbije. Odluku o izboru škola doneće Komisija sastavljena od predstavnika Fondacije Ana i Vlade Divac, Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i Centra za promociju nauke. 

Nakon završenog konkursa, komisija vredno radi, a pošto u Fondaciji postoji praksa da škole koje ulaze u uži krug konkursa obiđemo što je zbog trenutne epidemiološke situacije dosta izazovno, molimo za strpljenje kada su rezultati u pitanju.

KONKURS pogledajte OVDE.

Spisak svih prijave se nalazi u tabeli ispod, proverite da li je vaša škola na spisku i pisite na skole@divac.com ukoliko imate neku dopunu.

Broj Prijave Ime Škole Mesto
1 Ekonomsko-trgovinska skola Paja Marganović Pančevo
2 Gimnazija Mladenovac Mladenovac
3 OŠ Braća Jerković Železnik
4 Matematička gimnazija Beograd
5 ETŠ Zemun Beograd
6 Srednja škola Dobrica Erić Knić
7 Muzička škola Subotica
8 Četvrta Gimnazija Beograd
9 Srednja tehnička škola Sombor
10 Gimnazija Priboj
11 Gimnazija Uroš Predić Pančevo
12 Srednja poljoprivredna škola "Stevan Sinđelić" Vranje
13 Gimnazija "Sveti Sava" Požega
14 Šumarska Škola Kraljevo
15 Prva Kragujevačka gimnazija Kragujevac
16 Srednja škola Miloje Vasić Veliko Gradište
17 Poljoprivredna škola sa domom učenika ''Ljubo Mićić'' Požega
18 Srednja škola Dragačevo Guča
19 STŠ Mihajlo Pupin Kula
20 Tehnička škola Vladičin Han
21 Tehnička škola Vranje
22 GTŠ Neimar Niš
23 Srednja škola Mladost Petrovac na Mlavi
24 Srednja škola Mali Zvornik
25 Ekonomska škola Stana Milanovic Šabac
26 Tehnicka skola Nikola Tesla Šid
27 Gimnazija Sava Šumanović Šid
28 EGŠ Nikola Tesla Zrenjanin
29 Srednja škola Blace
30 Srednja skola Sezai Suroi Bujanovac
31 ŠOSO Ivo Lola Ribar Kraljevo
32 Tehnička škola Ćuprija
33 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Niš
34 SPPŠ Stevan Petrović-Brile Ruma
35 Poljoprivredna škola sa domom učenika PK Beograd Beograd
36 Srednja poljoprivredna škola sa domom učenika Šabac
37 Gimnazija Kuršumlija
38 Škola primenjenih umetnosti Šabac
39 Mašinsko-elektrotehnička škola Goša Smederevska Palanka
40 Hemijsko-tehnološka škola Subotica
41 Tehnička škola Novi Pazar
42 Poljoprivredna škola sa domom učenika Sonja Marinković Požarevac
43 Grafičko-medijska škola Beograd
44 Gimnazija Branko Radičević Stara Pazova
45 Tehnička škola  Vranje
46 Ekonomsko-trgovinska škola Kraljevo
47 Srednja škola Svetozar Krstić Leskovac
48 Ekonomska skola Đuka Dinić Leskovac
49 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Beograd
50 Škola za dizajn Bogdan Šuput Novi Sad
51 Srednja škola Nova Varoš
52 Hemijsko tehnoloska skola Bozidar Đorđević Kukar Leskovac
53 Gimnazija Pirot Pirot
54 Pravni-poslovna škola Niš
55 Politehnika - škola za nove tehnologije Beograd
56 Muzička škola Stevan Mokranjac Beograd
57 Mašinsko-elektrotehnička škola Priboj
58 Ekonomsko-trgovinska Paraćin
59 Tehnička škola Pirot
60 Tehnička škola Pirot
61 Tehnicka skola Obrenovac
62 Palanačka gimnazija Smederevska Palanka
63 Školski centar Nikola Tesla Vršac
64 Škola za dizajn Beograd
65 Gimnazija Svetozar Marković Surdulica
66 Muzička škola Petar Krančević Sremska Mitrovica
67 Tekstilno-tehnološka i poljoprivredna škola Despot Đurađ Smederevo
68 ETŠ Mihajlo Pupin Novi Sad
69 Knjaževačka gimnazija Knjaževac
70 Tehnička škola Ivan Sarić Subotica
71 SSŠ Borislav Mihajlovic Mihiz Irig
72 Mašinsko-saobraćajna škola Čačak
73 Srednja tehnička škola Nikola Tesla Sremska Mitrovica
74 Gimnazija Velika Plana
75 Tehnicka skola Šabac
76 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Pančevo
77 Gimnazija Borislav Braca Petrov Vršac
78 Srednja škola Mionica Mionica
79 Gimnazija Jezdimir Lović Sjenica
80 Poljoprivredno-hemijska škola Obrenovac
81 Sveti Trifun Aleksandrovac
82 Karlovačka gimnazija Sremski Karlovci
83 Gimnazija Kraljevo Kraljevo
84 Politehnička škola Subotica
85 Tehnička škola Čačak
86 Gimnazija Dušan Vasiljev Kikinda
87 Tehničko-poljoprivredna škola Sjenica
88 Osnovna i srednja škola sa domom učenika Petro Kuzmjak Ruski Krstur
89 Gimnazija Lazarevac
90 Gimnazija Mitrovica
91 Ekonomska škola Niš
92 Prva Beogradska gimnazija Beograd
93 Tehnička škola sa domom učenika Nikola Tesla Kostolac
94 Tehnička škola Stara Pazova
95 Škola za dizajn tekstila i kože Novi Pazar
96 Ekonomska trgovinska škola Požarevac
97 Srednja skola Niketa Remezijanski Bela Palanka
98 Sportska Gimnazija Beograd
99 Tehnička škola Bor
100 Tehnicka škola Stara Pazova
101 Elektrotehnička škola Stari Grad Beograd
102 Tehnička škola Kolubara Lazarevac
103 Srednja škola Đura Jakšić Rača Kragujevačka
104 Ekonomsko-trgovinska škola Smederevo
105 Mašinska škola Pančevo
106 Ekonomsko-trgovinska škola Vuk Karadžić Stara Pazova
107 Gimnazija 9. Maj Niš
108 Gimnazija Vuk Karadžić Trstenik
109 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
110 Medicinska škola Dr Milenko Hadžić Niš
111 Umetnička škola Užice
112 Hemijsko-tehnoloska skola Kruševac
113 Gimnazija Kruševac
114 14 Beogradska gimnazija Beograd
115 Gimnazija Zaječar
116 Prva tehnička škola Kruševac
117 Gimnazija Bora Stanković Niš
118 Gimnazija Patrijarh Pavle Beograd
119 Srednja škola Vuk Karadžič Ljubovija
120 Gimnazija Požarevac
121 Gimnazija Kosovska Kamenica
122 Gimnazija Novi Sad
123 Gimnazija Raška
124 ETŠ Rade Končar Beograd
125 Tehnička škola Užice
126 Deseta gimnazija Mihajlo Pupin Novi Beograd
127 Tehnoart škola za mašinstvo i umetničke zanate Beograd
128 Medicinska škola Subotica
129 Gimnazija Ćuprija
130 Srednja stručna škola Kragujevac
131 Gimnazija Užice
132 Tehnološka škola  Paraćin
133
Muzička škola
Valjevo
134 Srednja medicinska škola Beograd

Ovaj sajt koristi kolačiće. Ukoliko nastavite sa korišćenjem ovog sajta, saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Politika privatnosti